Historie fotbalových triček a tepláků

Existuje několik typů fotbalových dresů. Kromě klasických černobílých dresů bylo několik triček navrženo tak, aby vynikly a přitahovaly pozornost. V tomto článku se podíváme na historii fotbalových triček a jejich různých stylů. Uvidíme také různé designy a styly fotbalových souprav, které nyní nosí různé týmy. Pokud jste fotbalovým fanouškem, najdete zde několik užitečných informací na toto téma.

Jeden oblíbený typ fotbalového trička je replika. Tento typ fotbalového trička nemusí být nutně autentický, ale bude mít kvalitnější látky a technologii. Cena za repliku bude levnější než autentická, ale po pár nošení se nerozpadne. Tento typ košile je stále považován za vysoce kvalitní. Nemusí však být tak odolné jako autentická košile. Budete muset pečlivě prozkoumat každý z nich, abyste se ujistili, že je vyroben z nejlepšího možného materiálu.

Fotbalová trička jsou vyrobena z bavlněných a vlněných materiálů. Tyto materiály pomáhají hráčům zůstat v teple, ale mohou být nepříjemné při nošení v horkých nebo vlhkých podmínkách. Navzdory tomu mnoho týmů používá polyuretany pro písmena a čísla. Některé týmy dokonce používají syntetické materiály, aby ukázaly svým sponzorům (více zde). Historicky se fotbalová trička vyráběla z vlny, ale nyní se často vyrábí z polyesteru. Bavlněná fotbalová trička mají také tendenci absorbovat hodně vlhkosti.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.